Propozycje wyszukiwania

Usługi serwisowe

Dobre produkty dla klientów dostarcza wiele firm. Różnicę stanowi jednak serwis. Jakość i różnorodność usług serwisowych ProMinent świadczy o tym, że jesteśmy firmą, która rzeczywiście wspiera swoich klientów. I to w ponad 100 krajach.

Jaki serwis oferuje dokładnie firma ProMinent? - Świadczymy dla Państwa usługi doradcze we wszystkich sprawach technicznych. Uruchamiamy pompy i systemy. Przeprowadzamy konserwację i oczywiście również naprawy.

Ready for you!

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Jeśli chodzi o technikę dozowania i uzdatnianie wody: Wykorzystaj wiedzę specjalistów w zakresie technologii z firmy ProMinent. Specjaliści wiedzą dokładnie, jaki produkt jest odpowiedni do danego zastosowania, kiedy np. przyda się nowe urządzenie lub jak rozwiązać kompleksowe zadania dezynfekcji.

 • Doradztwo telefoniczne (uważnie, wydajnie, cierpliwie)
 • Dostęp do wiedzy praktycznej i długoletniego doświadczenia doradców technicznych
 • Wsparcie przy wyborze odpowiednich produktów
 • Wymiana informacji ze współpracownikami terenowymi, świadczącymi usługi doradcze na miejscu
 • Krótkie kanały komunikacji: indywidualna oferta
Uruchamianie

Uruchamianie

Zaoszczędź sobie pracy angażując technika serwisowego firmy ProMinent. Specjaliści ustawią bowiem prawidłowo procesy od samego początku - co zoptymalizuje wydajność maszyny. Wszystkie parametry instalacji są dokumentowane, a personel obsługujący otrzyma szczegółowe szkolenie.

Jeżeli podoba się Państwu taki zakres usług: Zachęcamy do zlecenia prawidłowego montażu dostarczonej instalacji technikowi z firmy ProMinent.

 • Rozłożenie instalacji rurowej z materiałów PE, PCV i PVDF
 • Wykonanie prac instalacyjnych w układzie elektrycznym
 • Podłączenie instalacji do PLC
 • na życzenie: Przebudowy i rozbudowy instalacji
Serwis prewencyjny

Serwis prewencyjny

Instalacja, działa, działa i działa - ale czy wszystko działa prawidłowo? Każdy dla kogo ważne jest wysokie bezpieczeństwo procesu powinien korzystać z usług profesjonalnej konserwacji urządzeń. Firma ProMinent zrobi to chętnie dla Państwa - dodatkowo pomoże to obniżyć koszty eksploatacji oraz wydłużyć żywotność instalacji. Zachęcamy do złożenia zapytania. Ustalimy odpowiednią częstotliwość przeglądów. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem Warunki świadczenia usług serwisowych i napraw .

Naprawa

Naprawa

Naprawy są nie do uniknięcia. Naprawy nie obciążają nikogo, jeżeli są realizowane szybko i sumiennie. Potrafimy to i do tego dążymy. Zasadniczo obowiązuje jednak naprawa wyłącznie oczyszczonych części. To, jakich części to dotyczy oraz co należy uwzględnić, opisano w naszym przewodniku po naprawach . Ponadto na wysyłanej paczce należy nakleić karty charakterystyki stosowanego medium procesowego oraz kompletnie wypełnione zaświadczenie o dekontaminacji . Bez spełnienia tych realizacja zlecenia nie będzie możliwa. Nieoczyszczona część zostanie odesłana do nadawcy na jego koszt z uwzględnieniem przepisów dotyczących transportu towarów niebezpiecznych. Tylko w ten sposób możemy chronić ludzi i środowisko.

 • Wyczyścić dokładnie produkt i oczyścić go z niebezpiecznych substancji
 • wypełnić zaświadczenie o dekontaminacji
 • podać stosowane media dozowane i dołączyć odpowiednie karty charakterystyki
 • umieścić dokumenty w widocznym miejscu na wierzchu paczki
 • umieścić na paczce czytelny dopisek - NAPRAWA -
 • Wysłać paczkę na poniższy adres:
  ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.
  ul.Jagiellońska 2 B
  55-095 Mirków k/Wrocławia
  Poland

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 663 300 400  Wyślij zapytanie   

Aktualności i wydarzenia

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz