Propozycje wyszukiwania

Kreatywność, postęp, otwartość na świat

Od wynalezienia magnetycznej pompy dozującej do światowego partnera w zakresie efektywnej techniki dozowania i wydajnej technologii uzdatniania i dezynfekcji wody.

Grupa przedsiębiorstw ProMinent jest producentem komponentów i systemów dla techniki dozowania oraz niezawodnym partnerem w zakresie rozwiązań do uzdatniania wody.

Firma ProMinent oferuje dzięki innowacyjnym produktom zaawansowane długofalowe zrozumienie procesów oraz intensywne ukierunkowanie na rozwiązania praktyczne dla różnych branż. Dzięki temu wspiera swoich klientów na całym świecie w kwestii bezpieczeństwa, wydajności i ochrony środowiska.

Główna siedziba grupy przedsiębiorstw znajduje się w Heidelbergu. Ponad 2800 pracowników w ok. 50 własnych spółkach dystrybucyjnych i serwisowych oraz 11 zakładach produkcyjnych pracuje codziennie nad zapewnieniem indywidualnych rozwiązań i kompetentnego serwisu dla klientów.

Grupa przedsiębiorstw ProMinent oferuje rozwiązania w obszarze techniki dozowania, uzdatniania i dezynfekcji i wody, techniki pomiarowo-regulacyjnej oraz cyfrowego zarządzania techniką strumieniową dla następujących branż:

przemysł chemiczny, uzdatnianie wody przemysłowej i komunalnej, przemysł spożywczy i napojów, uzdatnianie wody basenowej, przemysł olejowy, gazowy i procesowy.

Bogate portfolio produktów obejmuje pompy dozujące i procesowe, pompy perystaltyczne, urządzenia pomiarowe i regulacyjne oraz sondy do pomiarów i regulacji dozowania cieczy, a także systemy dozujące do uzdatniania wody. W tym obszarze ProMinent oferuje wszystkie powszechnie stosowane systemy, takie jak systemy dwutlenku chloru, systemy elektrolizy, systemy UV, systemy ozonowania i systemy filtracji membranowej.

Celem grupy przedsiębiorstw jest długoterminowe partnerstwo dla klientów, dlatego inwestuje ona stale zarówno w innowacyjne produkty, jak i najnowocześniejsze procesy produkcyjne oraz własne zaplecze produkcyjne. 11 zakładów produkcyjnych na całym świecie gwarantuje wysokie standardy jakości na stałym poziomie, elastyczność i precyzję dostaw.

ProMinent w akcji

  • Do odtworzenia tego filmu wymagane jest użycie plików cookie. Tutaj możesz dostosować wybór plików cookie do oglądania tego filmu.

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 663 300 400  Wyślij zapytanie   

Aktualności i wydarzenia

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz