Propozycje wyszukiwania

Kreatywność, postęp, otwartość na świat

Od wynalezienia magnetycznej pompy dozującej do światowego partnera w zakresie efektywnej techniki dozowania i wydajnej technologii uzdatniania i dezynfekcji wody.

Grupa przedsiębiorstw ProMinent z główną siedzibą w Heidelbergu produkuje od ponad 50 lat komponenty i systemy w zakresie dozowania cieczy oraz rozwiązań uzdatniania i dezynfekcji wody.

Podstawy naszej działalności

Podstawą globalnego sukcesu firmy ProMinent są wysokiej jakości produkty, tworzone w oparciu o zdobywane przez lata kompetencje inżynieryjne, dogłębną wiedzę o możliwościach zastosowania oraz ciągłą gotowość do innowacji. Z tego względu grupa przedsiębiorstw inwestuje stale w badania i rozwój. Firma ProMinent posiada ponadto wysoki udział własny w produkcji w ogółem dwunastu zakładach produkcyjnych na całym świecie, w tym w Heidelbergu. Gwarantuje to optymalną jakość dla naszych klientów i sprawia, że jesteśmy niezależni od wahań na rynku dostawców.

Nasz cel

Modułowe portfolio produktów ProMinent, zintegrowane w przemyślanych rozwiązaniach, zapewnia naszym klientom z najróżniejszych branż maksymalne bezpieczeństwo i wydajność, w poszczególnych procesach produkcyjnych, w każdym miejscu i o każdej porze.
Bliski kontakt z klientem oznacza dla nas wspólne opracowywanie odpowiednich rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Osobiste doradztwo w zakresie zastosowania oraz sprawna realizacja zleceń są również częścią naszego pakietu usług, podobnie jak szeroki zakres serwisu na całym świecie.

Nasze zaangażowanie

Z pasją i zaangażowaniem staramy się tworzyć przyjazne dla środowiska, trwałe i ekonomiczne rozwiązania w zakresie technologii dozowania i uzdatniania wody.
W ponad 100 krajach zatrudnionych jest prawie 2600 pracowników we własnych spółkach dystrybucyjnych, produkcyjnych i serwisowych, aby codziennie oferować naszym klientom szybki i niezawodny serwis dla każdego produktu. Wiodąca pozycja Grupy ProMinent na rynku światowym zachęca nas do najwyższych osiągnięć, zobowiązując jednocześnie do odpowiedzialnego myślenia i działania.

ProMinent w akcji

Misja przedsiębiorstwa

„ProMinent jest niezawodnym partnerem w zakresie rozwiązań w obszarze uzdatniania wody oraz producentem komponentów i systemów w sektorze techniki dozowania płynów. Dzięki naszym innowacyjnym produktom, usługom serwisowym oraz rozwiązaniom branżowym, pracujemy z większą wydajnością i bezpieczeństwem dla klientów - na całym świecie.”

Nasz cel
Większa wydajność i bezpieczeństwo dla naszych klientów

Nasz rynek
Uzdatnianie wody oraz cały sektor techniki dozowania płynów, na całym świecie

Nasza oferta usług
Komponenty, systemy, usługi serwisowe oraz rozwiązania branżowe

Nasze wartości

  • Niezawodność
  • Skłonność do innowacji
  • Ukierunkowanie działań na tworzenie nowych rozwiązań
  • Globalność

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 71 39 80 600  Wyślij zapytanie   

Pozostałe tematy

Aktualności i wydarzenia