Propozycje wyszukiwania

Ważne informacje dla klientów - jesteśmy do Twojej dyspozycji

27.03.2020

Szanowni Państwo !

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa. Zgodnie z zaleceniami rządu duża część pracowników spółki ProMinent Dozotechnika przeszła w tryb pracy zdalnej. Zapewniamy jednak, że nie wpływa to na jakość świadczonych przez nas usług:

  • Wszyscy inżynierowie sprzedaży oraz dział realizacji zamówień pozostają do Państwa Dyspozycji dostępni pod dotychczasowymi numerami telefonów komórkowych oraz adresami e-mail, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://www.prominent.pl/pl/Kontakt/Kontakt/Dane-kontaktowe/Dane-kontaktowe.html
  • Oferty są przygotowywane na bieżąco, a wszystkie zamówienia są realizowane w możliwie krótkim terminie. Aby uniknąć problemów związanych z opóźnieniem dostaw zagranicznych uzupełniliśmy stan naszego magazynu w Mirkowie, co oznacza, że duża ilość produktów jest dostępna dla Państwa „od ręki”.
  • Dostawy zamówionego towaru odbywają się na dotychczasowych zasadach. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco. Ponieważ zwiększyły się ostatnio problemy z terminowym dostarczaniem przesyłek pocztowych, to zachęcamy Państwa na wyrażenie zgody na otrzymywanie dokumentów księgowych w formie elektronicznej.
  • Nieprzerwanie świadczymy usługi serwisowe, również wykonywane w Państwa obiektach. Dbamy przy tym o zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie Polski oraz indywidualnych zasad i wymogów Klientów. W przypadku napraw urządzeń, których wysyłka jest możliwa preferujemy wykonanie napraw w naszym warsztacie.

Jeżeli możemy Państwu pomóc w zakresie wytwarzania i dozowania środków biobójczych, jak dwutlenek chloru, ozon, chlor i innych preparatów dostępnych na rynku, to zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się dobrać i zaoferować najbardziej skuteczną metodę dezynfekcji i w możliwie krótkim czasie dostarczyć systemy dozowania, jednostki elektrolizy, generatory dwutlenku chloru i ozonu czy lampy UV. Skuteczna dezynfekcja, to nie tylko wymóg jakże ostatnio podkreślanego reżimu higieny, ale również znaczące zmniejszenie ryzyka nieplanowanych przestojów i strat na produkcji.

Zachęcamy do kontaktu i życzymy zdrowia.

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 71 39 80 600  Wyślij zapytanie   

Aktualności i wydarzenia

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz