Propozycje wyszukiwania

Przemysł napojów

Procesy dezynfekcyjne są koniecznością, aby wszystko przebiegało prawidłowo i higienicznie. Firma Prominent oferuje praktyczne rozwiązania dla całego obszaru produkcji i rozlewania. Pozytywna strona: Państwa inwestycje szybko się zwrócą.

Więcej na ten temat

ProMinent Newsletter

Zapisz się do newslettera ProMinent i regularnie otrzymuj wartościowe informacje o naszych produktach i zastosowaniach, ofertach serwisowych i szkoleniowych oraz wydarzeniach.

Więcej na ten temat

Przemysł spożywczy

Odpowiednia higiena i precyzyjne dozowanie są nie do pominięcia w produkcji żywności. Aby sprostać tym wymaganiom, firma ProMinent dostarcza oprócz pasujących i niezawodnych urządzeń techniki pomiaru, regulacji i dozowania, także najróżniejsze urządzenia do dezynfekcji wody.

Więcej na ten temat

Przemysł nafty i gazu

Rozwiązania na wymiar firmy ProMinent posiadają jakość „Made in Germany”. Konstruowane i produkowane u nas jako kompleksowe rozwiązania, są błyskawicznie gotowe do zastosowania (up-, mid- i downstream).

Więcej na ten temat

Nowości produktowe

Moduł DULCOnneX Gateway niezawodnie przesyła do chmury DULCOnneX Cloud dane z podłączonych urządzeń.

dowiedz się więcej

Bello Zon® CDLb H2SO4 powstał z myślą o zastosowaniu w miejscach krytycznych pod względem korozji, w celu wyprodukowania roztworu dwutlenku chloru o niskiej zawartości chlorków. Produkcja ClO2 w generatorze dwutlenku chloru nie odbywa się w sposób ciągły, zgodnie z metodą działania kwasem na chlorany.

dowiedz się więcej

Pompa Evolution mikro jest innowacyjną pompą dozującą małe ilości przy wysokim ciśnieniu. Hydrauliczna membranowa pompa dozująca jest pierwszym urządzeniem tego rodzaju z regulowanym elektronicznie liniowym napędem bezpośrednim. Napęd posiada niewiele mechanicznych elementów funkcyjnych i tym samym prawie nie wymaga konserwacji.

dowiedz się więcej

Pompę Hydro/ 2 API 675 wyposażono w najnowsze rozwiązania techniczne takie jak full-motion drive, funkcję automatycznego odgazowania itp. zgodnie z normą API 675.

dowiedz się więcej

Pompę Hydro/ 3 API 675 wyposażono w najnowsze rozwiązania techniczne takie jak full-motion drive, funkcję automatycznego odgazowania itp. zgodnie z normą API 675.

dowiedz się więcej

Pompa Hydro/ 4 API 675 jest bardzo wydajną hydrauliczną membranową pompą dozującą, która spełnia najwyższe wymagania bezpieczeństwa i została skonstruowana zgodnie z normą API 675. Dbają o to np. wielowarstwowa membrana z PTFE z czujnikiem membrany oraz funkcje „full-motion“ i automatycznego odgazowania. Budowa modułowa pompy zapewnia bardzo wysoką elastyczność w obszarze zastosowania.

dowiedz się więcej

DULCO flex Control – DFXa dozuje media, gazujące, o dużej lepkości, zawierające cząstki ścierne i media wrażliwe na działanie sił tnących (ciecze nienewtonowskie), wyznaczając nowe standardy w zakresie dozowania. Pompa perystaltyczna gwarantuje dozowanie liniowe i powtarzalne we wszystkich warunkach procesowych (± 2 %). Wymiana węża jest łatwa do wykonania.

dowiedz się więcej

Bezzaworowa perystaltyczna pompa dozująca DULCO flex Control - DFYa gwarantuje precyzyjne, liniowe i powtarzalne dozowanie we wszystkich warunkach procesowych. Pompa dozuje bez problemu media gazujące, o dużej lepkości, zawierające cząstki ścierne i media wrażliwe na działanie sił tnących (ciecze nienewtonowskie), wyznaczając nowe standardy w zakresie dozowania.

dowiedz się więcej

Stanowisko dozowania i opróżniania DULCODOS® SAFE-IBC zapewnia ciągłe dozowanie substancji chemicznych. Stanowisko spełnia nowe wymogi prawne dla cieczy stanowiących zagrożenie dla wód, zgodnie z niemieckim rozporządzeniem AwSV.

dowiedz się więcej

Stacja Ultromat® ULIa jest urządzeniem typu in-line, w którym roztwarza się polimery płynne, otrzymując w pełni aktywny roztwór. Dzięki wyposażeniu w zintegrowaną komorę do mieszania i dojrzewania oraz nowoczesną perystaltyczną pompę dozującą, stanowisko dostosowuje się optymalnie do każdego zastosowania.

dowiedz się więcej

Monitorowanie i uzdatnianie wody chłodniczej za pomocą DULCODOS® – kompaktowego systemu pomiarowo-regulacyjnego, stworzonego specjalnie do zastosowania przy uzdatnianiu wody w parownikach chłodniczych i płuczkach mokrych.

dowiedz się więcej

System pomiarowo-regulacyjny DULCOMARIN® 3 jest cyfrowym połączeniem z technologią przyszłości. Steruje on całą instalacją basenową - od basenu rekreacyjnego po prywatny basen kąpielowy. Obsługa odbywa się na 7-calowym wyświetlaczu dotykowym.

dowiedz się więcej

CHLORINSITU IIa to kompaktowy system do elektrolizy „on-site” do produkcji roztworu podchlorynu sodu o niewielkiej zawartości chloranów przy użyciu chlorku sodu NaCl (soli kuchennej) i energii elektrycznej. Szczególnymi zaletami są prosta realizacja procesu i wysokie bezpieczeństwo instalacji dzięki zintegrowanemu układowi napowietrzania i odgazowania.

dowiedz się więcej

CHLORINSITU IIa XL jest nowym urządzeniem do elektrolizy rurowej, przeznaczonym do produkcji dużych ilości podchlorynu sodu na miejscu. Urządzenie charakteryzuje się prostą obsługą, niezawodnością i dużą wydajnością dzięki czemu może być stosowane do dezynfekcji wody nawet w przypadku bardzo dużych przepływów objętościowych zapewniając równocześnie niezawodność i stabilność procesu.

dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 71 39 80 600  Wyślij zapytanie   

Aktualności i wydarzenia

Przykłady praktyczne

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz