Propozycje wyszukiwania
 • Ważne informacje dla klientów - jesteśmy do Twojej dyspozycji

  Szanowni Państwo !

  W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa. Zgodnie z zaleceniami rządu duża część pracowników spółki ProMinent Dozotechnika przeszła w tryb pracy zdalnej. Zapewniamy jednak, że nie wpływa to na jakość świadczonych przez nas usług:

  Więcej na ten temat
 • Bardziej rozwinięta inteligencja.

  Nowe urządzenia gamma/ XL stanowią doskonałe wsparcie inteligentnych elektromagnetycznych membranowych pomp dozujących gamma/ X firmy ProMinent. Urządzenie gamma/ XL jest tak samo inteligentne, łatwe w obsłudze oraz trwałe, jak jego wcześniejszy model. Wyższy zakres wydajności od 8 do 80 l/h przy ciśnieniu 25 do 2 barów urządzenia gamma/ XL zwiększa wszechstronność serii gamma/ X i umożliwia zastosowanie w wielu nowych obszarach.

  Więcej na ten temat
 • Przemysł napojów

  Procesy dezynfekcyjne są koniecznością, aby wszystko przebiegało prawidłowo i higienicznie. Firma Prominent oferuje praktyczne rozwiązania dla całego obszaru produkcji i rozlewania. Pozytywna strona: Państwa inwestycje szybko się zwrócą.

  Więcej na ten temat
 • Przemysł spożywczy

  Odpowiednia higiena i precyzyjne dozowanie są nie do pominięcia w produkcji żywności. Aby sprostać tym wymaganiom, firma ProMinent dostarcza oprócz pasujących i niezawodnych urządzeń techniki pomiaru, regulacji i dozowania, także najróżniejsze urządzenia do dezynfekcji wody.

  Więcej na ten temat
 • Przemysł nafty i gazu

  Rozwiązania na wymiar firmy ProMinent posiadają jakość „Made in Germany”. Konstruowane i produkowane u nas jako kompleksowe rozwiązania, są błyskawicznie gotowe do zastosowania (up-, mid- i downstream).

  Więcej na ten temat
1 2 3 4 5

Nowości produktowe

1 2 3 4

Aktualności i wydarzenia

1 2

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 71 39 80 600  Wyślij zapytanie   

Przykłady praktyczne