Propozycje wyszukiwania

Natura i wellness w najlepszym wydaniu

Kto szuka odpoczynku w otoczeniu panoramy zapierającej dech w piersiach, powinien odwiedzić hotel Jagdhof w Stubaital. W fantastycznej, wielokrotnie wyróżnionej strefie SPA nowoczesna, zaawansowana technologia zapewnia optymalną eksploatację strefy basenowej.

Wellness z najwyższej półki

Pięciogwiazdkowy hotel SPA Relais & Châteaux SPA Jagdhof w Neustift niedaleko Innsbrucku jest położony w sercu fascynującego krajobrazu górskiego Tyrolu. Ekskluzywny komfort noclegu w 70 przestronnych pokojach, dwa tarasy słoneczne i ogromy ogród tworzą doskonałe warunki dla oferty komfortowego wypoczynku. Goście hotelowi mogą ponadto zasmakować potraw wykwintnej kuchni oraz spróbować win z wystawnej winiarni.

Wielką atrakcją hotelu Jagdhof jest dwupoziomowa strefa SPA o powierzchni 3000 metrów kwadratowych. Strefa SPA oferuje niezwykłe możliwości indywidualnej regeneracji w świecie witalności dzięki 20 różnym udogodnieniom oraz zabiegom na całe ciało.

Zewnętrzny basen oraz jacuzzi są ogrzewane przez cały rok. Wewnątrz dostępne są kolejne baseny, a nawet studnia młodości z podwodną muzyką. Pod koniec 2010 r. przeprowadzono modernizację strefy wellness. Celem było zapewnienie stale doskonałej jakości wody oraz centralne sterowanie i monitorowanie licznych urządzeń.

Najważniejsze fakty

  • Modernizacja strefy wellness z licznymi udogodnieniami SPA i basenami
  • Koncentracja na monitorowaniu i sterowaniu wszystkimi parametrami w kilku obiegach wody jednocześnie
  • Poszukiwanie niezawodnego partnera technologicznego z bogatą ofertą serwisową

Magistrala CAN zamiast gęstwiny kabli

Przed modernizacją basen i baseny z hydromasażem w strefie SPA były wyposażone w pojedyncze regulatory do dozowania chloru i regulacji wartości pH. Dzięki zastosowaniu technologii CAN wydajnego i stosowanego na całym świecie urządzenia pomiarowo-regulacyjnego DULCOMARIN® II instalacja została zredukowana do tylko jednego kabla. Wszystkie podłączone komponenty ProMinent, jak np. czujniki, są rozpoznawane automatycznie przez jednostkę centralną. Przy użyciu jednego przewodu magistrali o długości prawie 100 metrów w hotelu Jagdhof połączono ze sobą 15 modułów CAN. Pozwoliło to zaoszczędzić zazwyczaj wysokie nakłady związane z okablowaniem, a tym samym czas i koszty - znacząca korzyść, zwłaszcza w branży hotelowej.

Komfort dzięki połączeniu w sieć

Dane istotnych parametrów wartości pH, temperatury i chloru z wszystkich czterech basenów są teraz przekazywane do jednostki centralnej i przez nią monitorowane. Przy użyciu DULCOMARIN® II można regulować maks. 16 systemów podrzędnych, każdy po 10 parametrów pomiarowych w basenach. Zamontowany rejestrator danych z rejestratorem ekranowym, umożliwiający wizualizację aktualnych i archiwalnych danych pomiarowych bezpośrednio na regulatorze, cieszy się dużym powodzeniem również wśród osób odpowiedzialnych w tyrolskim hotelu najlepszej klasy. Ułatwia on znacznie dopasowanie i analizę parametrów pomiaru w czasie rzeczywistym. Zainstalowana technika ProMinent dba dyskretnie w tle o bezproblemowe działanie strefy SPA. Hotel Jagdhof w austriackim Stubaital utrzymuje się stale na wysokim poziomie: Hotel oferuje gościom bezkompromisową jakość i unikatowość.

  • Połączenie 15 modułów CAN przy użyciu jednostki pomiarowo-regulacyjnej DULCOMARIN® II
  • Prosta instalacja i niewielki nakład dzięki zastosowaniu tylko jednego kabla magistrali
  • Komfortowe podłączenie do komputera i internetu za pomocą interfejsu LAN
  • Szeroki zakres serwisu lokalnego firmy ProMinent

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 71 39 80 600  Wyślij zapytanie   

Pozostałe przykłady praktycznej dla tej branży

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz