Propozycje wyszukiwania

Przyciągająca Tajlandia - urlop na wyspie marzeń

Zapierający dech w piersiach widok na morze, rozkoszowanie się ekskluzywnością i luksusem od A do Z na tajlandzkiej prywatnej wyspie - tylko brak wody pitnej. Ale firma ProMinent znalazła rozwiązanie: niezawodną instalację do odsalania wody morskiej.

Ekskluzywnie i ekstrawagancko

Międzynarodowa, specjalizująca się w luksusowych hotelach grupa przedsiębiorstw Jumeirah Group z Dubaju daje o sobie znać co jakiś czas tworząc spektakularne budowle superlatywy, jak np. Burj al Arab, znak firmowy Dubaju i najwyższy hotel na świecie.

Przed kilkoma laty przedsiębiorstwo zaangażowało azjatycką firmę TGR Development Co. Ltd., mająca doświadczenie w tym segmencie, do projektu i realizacji ekskluzywnego, luksusowego ośrodka wypoczynkowego, na jednej z wysp tajlandzkich, której jest właścicielem.

Jumeirah Phuket Private Island Resort oferuje liczne wille plaże z widokiem na morze w środku ogrodów tropikalnych, wiele restauracji oraz pierwszorzędną strefę SPA, która stała się w międzyczasie miejscem polecanym wśród znawców. Na wyspę można dostać się helikopterem lub łodzią. Ośrodek dysponuje własnym portem oferującym 100 miejsc cumowania - oczywiście również dla super-jachtów. W odległości tylko 500 m na północny wschód od Puket mimo fantastycznego położenia, wyzwanie dla firmy projektowej okazało się ogromne: zaopatrzenie gości i pracowników w czystą wodę pitną.

Tylko to co najlepsze

Przedsiębiorstwo budowlane wybrało do realizacji temu uzdatniania wody z wielu powodów firmę ProMinent Fluid Controls Thailand Co. Ltd.: Długoletnie doświadczenie i świetne referencje na tajlandzkim rynku, pierwszorzędna jakość produktu i doskonały serwis dla klientów.

W otwartym w 2011 Jumeirah Phuket Private Island Resort zastosowano urządzenie do odwróconej osmozy Dulcosmose® typu SW do odsalania wody morskiej. Pracuje ono na zasadzie filtracji membranowej, z wydajnością do 500 m³ wody pitnej dziennie, osiągając ponadnormatywne wytrącanie soli powyżej 99 procent. Do kompletnego, dostarczonego systemu należą dodatkowe systemy dozowania do dezynfekcji, flokowania, chemicznego uzdatniania i ustawiania wartości pH. Monitorowanie i kontrolę wszystkich parametrów procesowych przejmują niezawodne czujniki DULCOTEST® w połączeniu ze sprawdzoną techniką pomiarowo-regulacyjną firmy ProMinent.

Niezależne i bezpieczne zaopatrzenie w wodę pitną

Wysoce nowoczesny system uzdatniania wody firmy ProMinent daje bogatym gościom możliwość korzystania z luksusowych wygód na przepięknej wyspie prywatnej. Dostarcza on bowiem niezbędną wodę pitną w odpowiedniej ilości i najlepszej jakości. W pełni automatyczny system jest dodatkowo prosty w obsłudze i pracuje w sposób niezwykle precyzyjny. Ale nawet tutaj ekonomiczność jest ważnym argumentem: Luksusowy ośrodek jest całkowicie niezależny od publicznego zasilania wodą i może zaoszczędzić duże koszty eksploatacji, ponieważ nie ma potrzeby związanego z dużymi kosztami i nakładami transportowania wody pitnej na wyspę.

Zastosowane produkty - Przyciągająca Tajlandia - urlop na wyspie marzeń

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 663 300 400  Wyślij zapytanie   

Pozostałe przykłady praktycznej dla tej branży

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz