Propozycje wyszukiwania

Imperial Palace Saipan - czysty luksus na środku Pacyfiku

Okazały i luksusowy - na wyspie Saipan pewien chiński inwestor stworzył resort najwyższej klasy. Za nieskazitelne uzdatnianie wody pitnej oraz wody basenowej odpowiadają tu urządzenia do odwróconej osmozy oraz urządzenia UV firmy ProMinent.

W jaki sposób Pacyfik znalazł się w szklance?

Na środku Oceanu Spokojnego leży wyspa Saipan, jedna z największych wysp oraz stolica należącego do USA łańcucha wysp Marianów Północnych. Wylatując samolotem z Manili lub z Tokio, do Saipan można dotrzeć w niecałe cztery godziny. Otoczona naturalną rafa koralową, wyspa ta stała się wymarzonym celem dla nurków z całego świata. Największą miejscowością przyciągającą turystów jest Garapan położona na zachodnim wybrzeżu. Tropikalny klimat gwarantuje, że temperatura powietrza oraz wody morskiej przez cały rok wynosi pomiędzy 25° a 29° stopni. Idealne miejsce do wybudowania luksusowego hotelu posiadającego kasyno oraz nadzwyczajną ofertę rozrywkową. Jednak tak jak w przypadku większości wysp trzeba zmierzyć się z nie lada wyzwaniem: Wymagający goście muszą w każdej chwili mieć dostęp do wody pitnej o doskonałej jakości. Obszerne doświadczenie w realizacji dużych projektów oraz wyróżniające się referencje branży hotelarskiej kwalifikują firmę ProMinent jako partnera w uzdatnianiu wody.

Najważniejsze fakty

  • Duży projekt obejmujący zasilanie w wodę pitną luksusowego resortu znajdującego się na wyspie na Pacyfiku posiadającego ponad 300 pokoi hotelowych, apartamenty oraz 15 willi
  • Cały system służący do uzdatniania wody morskiej składa się z dwóch urządzenie do odwróconej osmozy SW oraz 18 urządzeń UV przeznaczonych do dezynfekcji bez użycia chemii
  • Łącznie 27 urządzeń UV do dezynfekcji wody w licznych basenach

Uzdatnianie wody w całym tego słowa znaczeniu

Odpowiednio do wymogów przedsiębiorstwa Imperial Pacific International Holdings Ltd. zastosowano systemy Hightech firmy ProMinent. We wrześniu 2017 r. uruchomiono następujące komponenty i urządzenia: Dwa urządzenia do odwróconej osmozy SW ze zintegrowanym, półautomatycznym systemem czyszczenia do uzdatniania 600 m³ wody morskiej dziennie; jedna pompa wody zasilającej i pięć pomp z tłokiem obrotowym do odprowadzania wody z koncentratem i wody z płukania wstecznego; przynależna technika pomiarowo-regulacyjna; 18 urządzeń UV Dulcodes Z (zgodność ANSI) wyposażone w wydajne energetycznie promienniki Opti-Flux 300 W. Dodatkowo do dezynfekcji wody basenowej zainstalowano 23 urządzenia UV typu Dulcodes A o mocy promieniowania pomiędzy 1 000 a 3 000 wat oraz cztery urządzenia typu Dulcodes LP wraz z pompami i czujnikami.

Technika najwyższej jakości w tropikalnym raju

Nieważne czy chodzi o kostkę lodu w szklance z drinkiem czy o krystalicznie czystą wodę w prywatnym basenie w luksusowym apartamencie - systemy firmy ProMinent gwarantują przez 24 godziny na dobę optymalne bezpieczeństwo eksploatacji, jak również niezawodne i pozbawione chemii uzdatnianie wody pitnej i wody basenowej. Urządzenia do odwróconej osmozy zbudowane z wysokojakościowych materiałów są zabezpieczone przed korozją i zapewniają niezwykle długą żywotność membrany. Można je bez problemu dopasować do wymogów klienta, a cały proces uzdatniania może zostać wyświetlony na wizualizacji sterownika PLC. Kolejną zaletą jest dokładne przeszkolenie personelu obsługowego przeprowadzane w miejscu montażu. Serwis firmy ProMinent jest bardzo ceniony również w Imperial Palace, ponieważ umożliwia niezależną obsługę całej techniki urządzeń oraz szybką ingerencję w razie ewentualnych zakłóceń. Podsumowanie: Wszystko co najlepsze dostępne jest w raju!

  • Bezpieczne zasilanie w wodę pitną w wyniku uzdatniania wody morskiej przy pomocy urządzeń do odwróconej osmozy
  • Nienaganna jakość i doskonały smak otrzymanej wody
  • Dezynfekcja wody pitnej i basenowej bez użycia chemii przy pomocy urządzeń UV
  • Niezależna obsługa całej techniki urządzeń dzięki przeszkoleniu personelu obsługowego bezpośrednio w miejscu montażu

Zastosowane produkty - Imperial Palace Saipan - czysty luksus na środku Pacyfiku

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 663 300 400  Wyślij zapytanie   

Pozostałe przykłady praktycznej dla tej branży

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz