Propozycje wyszukiwania

Przyjemniejsza kąpiel we własnym basenie

Marzenie o własnym basenie jest w dzisiejszych czasach łatwe do realizacji w ekonomiczny sposób. W prywatnym basenie, w malowniczo położonym Lörrach system dozowania DULCODOS® Pool Comfort zapewnia przyjemną kąpiel w krystalicznie czystej wodzie.

Lato, słońce, basen

Miasto powiatowe Lörrach, liczące 49 000 mieszkańców, jest ulubionym kulturalnym i ekonomicznym centrum u styku granic trzech państw - Niemiec, Francji i Szwajcarii. Niezwykle łagodny klimat regionu, kształtowany przez niemal 1700 godzin słońca rocznie, jest doskonały do spędzania czasu we własnym basenie. O tym właśnie pomyślał pewien biznesmen z Lörrach, projektując na zboczu nie tylko nowy dom, ale również basen. Dysponował on już doświadczeniem w eksploatacji niewielkiego basenu. Teraz miał powstać wysokiej jakości basen o solidnej konstrukcji, wyposażony w nowoczesną technikę do urozmaicania wolnego czasu - zakładając odpowiedni stosunek jakości do ceny.

Najważniejsze fakty

  • Basen prywatny 3,8 x 14,5, położony na zboczu
  • Łatwy w obsłudze system dozowania do w pełni automatycznego uzdatniania wody
  • Ekonomiczna eksploatacja dzięki odpowiedniemu stosunkowi jakości do ceny

Kooperacja z lokalnym kompetentnym partnerem

Jako kompetentnego partnera do realizacji projektu prywatny inwestor wybrał ponownie firmę Süd-West-Pool GdbR z sąsiedniego miasta Weil am Rhein. Rodzinne przedsiębiorstwo specjalizuje się od dziesięcioleci w budowie, modernizacji i konserwacji prywatnych basenów krytych i odkrytych.

Wiosną 2015 r. zainstalowano basen o wymiarach 3,8 x 14,5 m. Niecka betonowa wyłożona płytkami została zaprojektowana jako zachęcający wyglądem basen przelewowy, położenie na zboczu nie stanowiło problemu. Do uzdatniania wody firma Süd-West-Pool GdbR poleciła wstępnie zamontowany system dozowania DULCODOS® Pool Comfort marki ProMinent. Składa się on z dwukanałowego regulatora DULCOMETER® diaLog DACa , dwóch pomp perystaltycznych DULCO®flex DF2a oraz wymaganych czujników i zbiorników na chemikalia potrzebne do eksploatacji. Dodatkowo efektywność filtra basenowego zwiększa się dzięki zintegrowanemu urządzeniu dozującemu środki flokujące.

Komfort i wydajność według życzenia

Zamontowanie urządzenia DULCODOS® Pool Comfort było dziecinnie proste i zajęło tylko jeden dzień. Kompletny system kontroluje w pełni automatycznie utrzymanie parametrów higieny, takich jak wartość pH i chlor, zgodnych z przepisami ustawowymi na stałym poziomie. Urządzenie dozuje środek dezynfekcyjny w sposób precyzyjny, zapewniając doskonałą jakość wody przy minimalnym zastosowaniu chemikaliów. Ponadto w celu dokumentacji prawidłowej eksploatacji wszystkie parametry wody są zapisywane na karcie SD.

Zadowolony prywatny inwestor z Lörrach spełnił swoje marzenie o własnym basenie w ogrodzie. Teraz może się relaksować w krystalicznie czystej wodzie, podziwiając panoramę pięknego miasta Lörrach, zdając się całkowicie na w pełni zautomatyzowany system do uzdatniania wody.

  • DULCODOS® Pool Comfort do ekonomicznego uzdatniania wody w basenie prywatnym
  • Bezpieczna i niezawodna eksploatacja przy minimalnym zastosowaniu chemikaliów
  • Optymalna jakość wody dzięki całkowicie automatycznej kontroli i regulacji

Zastosowane produkty - Przyjemniejsza kąpiel we własnym basenie

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 663 300 400  Wyślij zapytanie   

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz