Propozycje wyszukiwania

Relaks na basenie w Bazylei

Pływanie w Renie w Bazylei jest tradycją od wielu lat, ale nie każdy to lubi. Za to w domowym basenie można szybko i ekonomicznie uzyskać odpowiednią wodę przy użyciu kompaktowego systemu dozowania DULCODOS® Pool.

Projekt budowy kąpielowego basenu ogrodowego

U styku granic trzech państw Szwajcaria-Niemcy-Francja leży po obu stronach Renu trzecie co do wielkości miasto Szwajcarii, ruchliwa Bazylea. Raz w roku stowarzyszenie Schweizerische Lebensrettungsgesellschaft organizuje pływanie w Renie. Ale nawet jeśli jakość wody w rzece może być uznawana za dobrą dzięki starannej kontroli, niektórzy Szwajcarzy preferują bardziej własny basen.

Na przykład klient prywatny z okolic Bazylei zdecydował się na nowe zagospodarowanie powierzchni swojego ogrodu. Projektowaniem i instalacją zajęła się firma specjalizująca się w zakresie budowy basenów i techniki basenowej Delta Pool z Biel-Benken, oddalona ok. 20 minut jazdy samochodem od centrum Bazylei. Ojciec Rolf i syn Guy Kleiber projektują, budują, modernizują i konserwują od ponad 20 lat prywatne baseny i strefy wellness. Zawsze według motto: Nieważne jaką wielkość ma basen, cała koncepcja musi się współgrać.

Najważniejsze fakty

  • Budowa prywatnego basenu 9,0 x 3,5 m na dostępnym terenie ogrodu
  • Kompleksowe rozwiązanie DULCODOS® Pool Comfort do bezpiecznej dezynfekcji
  • Błyskawiczna realizacja projektu i szybka instalacja

Ekonomiczna technika dla małych

W pełni automatyczny system dozowania z serii produktów DULCODOS® Pool, zaprojektowany przez firmę ProMinent specjalnie do prostego i szybkiego zastosowania w kąpielowych basenach prywatnych i publicznych, jest idealnym rozwiązaniem dla tego projektu. Rolf Kleiber jest zachwycony tym wstępnie zmontowanym rozwiązaniem kompleksowym, dostępnym w czterech różnych wersjach. Zainstalował on już wiele sztuk i dlatego mógł pokazać bez problemu swojemu klientowi z okolic Bazylei działającą strefę basenową.

Następnie rozpoczęło się planowanie nowego basenu o wymiarach 9,0 x 3,5 m do zamontowania w ogrodzie. Cały projekt wraz z uruchomieniem został zrealizowany w 2016 r. w ciągu trzech miesięcy, budowa basenu zajęła prawie półtora miesiąca. W mgnieniu oka firma Delta Pool zamontowała również gotowy do podłączenia system do pomiaru, regulacji i dozowania DULCODOS® Pool Comfort z pompą perystaltyczną DULCO®flex DF4a do dozowania środków flokujących.

Krystalicznie czysta woda, wygodne sterowanie

Nowoczesny dwukanałowy regulator DULCOMETER® diaLog DACa kontroluje w pełni automatycznie utrzymanie parametrów higieny, takich jak wartość pH i chlor, zgodnych z przepisami ustawowymi na stałym poziomie. DULCODOS® Pool Comfort dozuje środek dezynfekcyjny w sposób precyzyjny, zapewniając doskonałą jakość wody przy minimalnym zastosowaniu chemikaliów. Urządzenie jest podłączone do internetu i umożliwia szwajcarskiemu klientowi wygodną kontrolę zdalną basenu z poziomu komputera.

Zainstalowany system dozowania DULCODOS® Pool Comfort pokazuje, że uzdatnianie wody basenowej w mniejszych basenach może być tak samo wydajne i niezawodne, jak w basenach publicznych. A jednocześnie takie kompleksowe rozwiązanie może pracować w sposób ekonomiczny i nieszkodliwy dla środowiska.

  • DULCODOS® Pool Comfort do ekonomicznego uzdatniania wody w basenie prywatnym
  • Optymalna jakość wody dzięki precyzyjnemu dozowaniu środków dezynfekcyjnych i flokujących
  • Bezpieczna eksploatacja i wygodna kontrola na komputerze podłączonym do internetu

Zastosowane produkty - Relaks na basenie w Bazylei

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 663 300 400  Wyślij zapytanie   

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz