Propozycje wyszukiwania

Firma ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o. prezentuje nową stronę internetową

Październik 2017

Nowa strona internetowa działa od Październik 2017 r. W witrynie wprowadzono wiele udoskonaleń - poniżej prezentujemy kilka z nich:

Od ponad 50 lat Grupa Prominent stawia na innowację w obszarze techniki dozowania i uzdatniania wody. Nowa strona internetowa zarządzanego przez właścicieli, odnoszącego sukces średniego przedsiębiorstwa z Heidelbergu przedstawia całą paletę produktów oraz usług w formie przyjaznej dla użytkownika.

Modernizacja witryny była przygotowywana od wielu miesięcy - teraz wszystko jest gotowe i firma ProMinent pokazuje, że zgodnie z duchem czasu cyfrowy świat jest pożytecznym środkiem komunikacji dla działającego globalnie przedsiębiorstwa.

Nowa strona internetowa ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o. działa od Październik 2017 r. W witrynie wprowadzono wiele udoskonaleń - poniżej prezentujemy kilka z nich:

1. Wygląd responsywny
Strona internetowa wyświetla się optymalnie na wszystkich urządzeniach końcowych (komputer, tablet, smartphone). Konieczność w czasach, gdzie dostęp do internetu staje się coraz bardziej mobilny.

2. Nowoczesny design i nowa forma obrazów
Zachęcający, profesjonalny układ i nowa forma obrazów sprawiają, że surfowanie na stronie prominent.de staje się przyjemnością.

3. Lepsze prowadzenie użytkownika
Przeglądanie branż i zastosowań jest bardziej przejrzyste i kompletne. Ponadto dodano kolejne zastosowania i branże.

4. Zmodyfikowana treść i struktura
Teksty zostały zmienione, skrócone, otrzymały nowa strukturę. Użytkownik znajdzie znacznie szybciej informacje, których szuka. Do określonego produktu oferowane są np. bezpośrednio pasujące akcesoria lub części zamienne i odnośne przykłady praktycznego zastosowania.

5. Ulepszone wyszukiwanie i centrum pobrań
Algorytm wyszukiwania został znacznie udoskonalony. W centrum pobrań zostało poprawione wsparcie pobierania informacji w różnych językach. Funkcja, która jest niezbędna dla przedsiębiorstwa reprezentowanego na całym świecie w ponad 100 krajach.

Skontaktuj się z nami

Maciej Tołściuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

+48 663 300 400  Wyślij zapytanie   

Aktualności i wydarzenia

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz