Kontakt

Kontakt

ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.
ul.Jagiellonska 2 B
55-095 Mirków k/Wroclawia
Polska
tel.: +48 71 398 06 00
faks: +48 71 398 06 29
e-mail: info@prominent.pl

 

Dane identyfikacyjne firmy:   NIP : 118-00-18-248
REGON : P-010143967
    Spólka zarejestrowana jest w Sadzie Rejonowym
dla Wroclawia-Fabrycznej we Wroclawiu,
VI Wydzial Gospodarczy
KRS pod numerem 41841
     
Sekretariat :    
Karolina Lech   tel.: 71 398 06 00
faks : 71 398 06 29
e-mail: lech.karolina@prominent.pl
     
Prezes Zarzadu:    
Maciej Tołściuk   tel.: 71 398 06 05
e-mail: tolsciuk.maciej@prominent.pl
     
Glówna Ksiegowa:    
Halina Klejn-Wolańska   tel.: 71 398 06 17
e-mail: klejn.halina@prominent.pl
     
Manager Food & Beverage Industry:    
Jacek Buchwald   tel. : 71 398 06 13
tel.kom. : +48 609 500 082
e-mail: buchwald.jacek@prominent.pl
     
Research & Project Manager:    
Janusz Bryl   tel.: 71 398 06 14
tel.kom.: +48 609 500 076
e-mail: bryl.janusz@prominent.pl
     
Technical Manager (Prokurent Spólki):    
Krzysztof Galar   tel.: 71 398 06 30
tel.kom.: +48 609 500 074
e-mail: galar.krzysztof@prominent.pl
     
Manager Chemical Fluid Handling:    
Wojciech Strzałkowski   tel.: 71 398 06 03
tel.kom. : +48 609 500 048
e-mail: strzalkowski.wojciech@prominent.pl
     
Specjalista ds. Systemów Uzdatniania Wody:    
Monika Kubasiewicz-Ponitka   tel.: 71 398 06 11
tel.kom. : +48 727 50 52 52
e-mail: kubasiewicz.monika@prominent.pl
     
Specjalista ds. Systemów Uzdatniania Wody:    
Elwira Szałucka   tel.kom. : +48 609 001 343
e-mail: szalucka.elwira@prominent.pl
     
Specjalista ds. Systemów Uzdatniania Wody:    
Marcin Czupryna   tel.kom. : +48 721 500 075
e-mail: czupryna.marcin@prominent.pl
     
Kierownik Serwisu:    
Krzysztof Karkosza   tel.: 71 398 06 19
tel.kom.: +48 604 630 008
e-mail: karkosza.krzysztof@prominent.pl
     
Dzial Techniczno-Handlowy:    
Grzegorz Kroluk   tel.: 71 398 06 16
e-mail: kroluk.grzegorz@prominent.pl
     
Dzial Fakturowania i Logistyki:    
Dorota Polańska   tel.: 71 398 06 15
tel.kom.: +48 727 505 250
e-mail: polanska.dorota@prominent.pl
     
Serwis:    
Tomasz Marcinkowski   tel.: 71 398 06 07
e-mail:marcinkowski.tomasz@prominent.pl
     
Marian Olszewski   tel.: 71 398 06 09
faks: 71 398 06 29
tel.kom.: +48 609 500 083
e-mail:olszewski.marian@prominent.pl
     
Leszek Krajewski   tel.: 71 398 06 18
tel.kom.: +48 609 500 091
e-mail: krajewski.leszek@prominent.pl
     
Tomasz Kozak   tel.kom.: +48 782 505 054
e-mail: kozak.tomasz@prominent.pl
     
Grzegorz Bońkowski   tel.kom.: +48 609 500 876
e-mail: bonkowski.grzegorz@prominent.pl
     
Specjalista d/s Montazu Instalacji:    
Witold Nizio   tel: 71 398 06 04
e-mail: nizio.witold@prominent.pl
     
Magazyn:    
Paweł Pięta   tel.: 71 398 06 12
e-mail: pieta.pawel@prominent.pl
     
Kadry i Ksiegowosc:    
Joanna Stadnik   tel.: 71 398 06 02
e-mail : stadnik.joanna@prominent.pl
     
Dzial Informatyczno-Dokumentacyjny:    
Szymon Nowak   tel.: 71 398 06 25
tel.kom.: 607 300 900
e-mail: nowak.szymon@prominent.pl
     

Biura informacyjne firmy:

   
Chorzów:    
Piotr Plichta   tel.kom.: +48 603 413 822
faks: 71 398 06 29
e-mail: plichta.piotr@prominent.pl
     
Poznan:    
Wiesław Chlebosz   tel.kom.: +48 668 110 400
faks: 71 398 06 29
e-mail: chlebosz.wieslaw@prominent.pl
     
Piotrków Trybunalski:    
Zbigniew Ludwiczak   tel.kom.: +48 609 500 073
faks: 71 398 06 29
e-mail: ludwiczak.zbigniew@prominent.pl
     
Torun:    
Mariusz Romanowski   tel.kom.: +48 668 110 800
faks: 71 398 06 29
e-mail: romanowski.mariusz@prominent.pl
     
Janów Lubelski:    
Tomasz Zych   tel.kom.: +48 727 505 256
faks: 71 398 06 29
e-mail: zych.tomasz@prominent.pl