Propozycje wyszukiwania
Neu

Inżynier sprzedaży

ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

kandydatów do pracy na stanowisku:Inżynier sprzedaży

Firma ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Mirkowie wiodący producent pomp dozujących oraz systemów uzdatniania i dezynfekcji wody poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: dwa etaty:

Polska Północna

Polska Południowa

Praca na terenie całej Polski.

Obowiązki:

  • Promocja i sprzedaż produktów, systemów wśród klientów z branży spożywczej, napojowej, przetwórstwa żywności,
  • Realizacja planów sprzedaży ,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla użytkowników i projektantów,
  • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji branżowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane na kierunkach: technolog żywności, chemia spożywcza,
  • Znajomość technologii produkcji i przetwarzania żywności, procesów mycia i dezynfekcji oraz uzdatniania wody,
  • Umiejętność przygotowania założeń projektowych, dokumentacji, ofert dla inwestycji,
  • Doświadczenie w sprzedaży – min. 5-letnia praktyka zawodowa,
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu, rzetelność i zaangażowanie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany) lub niemieckiego,
  • Znajomość środowiska CAD będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych,
  • Dyspozycyjność,
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży,
  • Narzędzia pracy do pełnej dyspozycji : samochód służbowy, notebook, telefon,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w kraju i zagranicą),
  • Wsparcie zespołu i miłą atmosferę pracy.

Skontaktuj się z nami

Maciej Tolsciuk

Dyrektor zarządzający, ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

»Razem z moim zespołem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania zapytania.«

Zamknij formularz

Twoje zapytanie

Dane osobowe

kolejny produkt +
Załączony plik
Wczytaj następny plik

Proszę sprawdzić podane informacje i wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
*Pola obowiązkowe

Sprawdź i wyślij

Dane osobowe:
Forma
Tytuł
Nazwisko
Imię
Firma
Numer klienta
Adres e-mail
Numer telefonu
Ulica
Numer domu
Miejsce
Kraj
Telefoniczny kontakt zwrotny Tak

Krok wstecz