Propozycje wyszukiwania
NOWOŚĆ

Woda to jej żywioł – pływaczka Sarah Köhler promowana przez ProMinent

Sarah Köhler specjalizuje się w stylu dowolnym, ustanawiając wciąż nowe rekordy w swojej dyscyplinie. Ambicja i siła woli tej młodej pływaczki z Heidelbergu są imponujące. W jej dorobku są już złoto i srebro, zdobyte na Mistrzostwach Europy, a następnym ważnym celem jest Olimpiada w 2020 r. w Tokio.

ProMinent promuje młode talenty z regionu. Oczywiście nie trzeba długo tłumaczyć, dlaczego wybór padł na 25 letnią niemiecką pływaczkę. Sarah Köhler i ProMinent mają wiele wspólnego - łączy ich bowiem pasja do wody. Młoda sportsmenka zdobywa tytuły i bije rekordy w pływaniu na całym świecie. W grudniu 2017 r. wywalczyła złoty i srebrny medal ME w Kopenhadze, gdzie jako pierwsza pływaczka z Niemiec „odczarowała“ dotychczasowy rekord, osiągając wynik poniżej czterech minut. W kwietniu 2018 r. ustanowiła natomiast rekord na 1.500 m stylem dowolnym w Sztokholmie. Sarah, rodowita mieszkanka Frankfurtu, która przyjechała do Heidelbergu w 2012 r. na studia, korzysta tutaj z sieci obiektów sportowych stworzonych do treningów wyczynowych (OSP), ale pozostała wierna swojemu klubowi - SG Frankfurt.

Marzenia olimpijskie

Sportowcy potrzebują celu. Sarah Köhler też ma taki cel - to Mistrzostwa Olimpijskie w 2020 r. w Tokio, ponieważ medal olimpijski jest jej największym marzeniem. Aby spełnić to marzenie, Sarah trenuje nawet dziesięć razy w tygodniu. Ciągłe dążenie do samorealizacji i podejmowanie coraz to nowych wyzwań, aby dojść do najwyższych osiągnięć – ProMinent potrafi to docenić, ponieważ jest to jego siłą napędową.

Wsparcie w ramach sponsoringu

Sportowcy muszą w głównej mierze sami pokrywać koszty związane z udziałem w zawodach oraz koszty podróży i dlatego sponsoring znacznie ułatwia im życie. Sarah Köhler jest przez nas sponsorowana od października 2017 r., ponieważ w ten sposób może w pełni koncentrować się na pływaniu – oraz na studiach prawniczych na Uniwersytecie w Heidelbergu, które „przy okazji“ wciąż kontynuuje.

Woda to jej żywioł

Sarah Köhler trenuje po kilka godzin dziennie. Ten, kto spędza tak dużo czasu na basenie, potrafi docenić wodę o dobrej jakości. ProMinent tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody na pływalniach. Nie mogło więc być lepszego punktu wyjścia dla współpracy sponsorskiej. Naszym celem jest, aby pływacy, wielbiciele kąpieli oraz goście obiektów wellness mogli korzystać z wody o najlepszej jakości. ProMinent jako oferent całościowych rozwiązań technicznych w zakresie uzdatniania wody podejmuje się chętnie odpowiedzialnych zadań, których wyniki potrafi docenić Sarah Köhler.

Pozostałe przykłady zaangażowania

Newsletter ProMinent - najświeższe informacje, dopasowane do Ciebie! Subskrybuj teraz