Kontakt

Kontakt

ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.
ul.Jagiellońska 2 B
55-095 Mirków k/Wrocławia
Polska
tel.: +48 71 398 06 00
faks: +48 71 398 06 29
e-mail: info@prominent.pl

 

Dane identyfikacyjne firmy:   NIP : 118-00-18-248
REGON : P-010143967
    Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym
dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 41841
     
Sekretariat :    
Karolina Lech   tel.: 71 398 06 00
faks : 71 398 06 29
e-mail: k.lech@prominent.pl
     
Prezes Zarządu:    
Maciej Tołściuk   tel.: 71 398 06 05
e-mail: m.tolsciuk@prominent.pl
     
Główna Księgowa:    
Halina Klejn-Wolańska   tel.: 71 398 06 17
e-mail: h.klejn@prominent.pl
     
Manager Food & Beverage Industry:    
Jacek Buchwald   tel. : 71 398 06 13
tel.kom. : +48 609 500 082
e-mail: j.buchwald@prominent.pl
     
Research & Project Manager:    
Janusz Bryl   tel.: 71 398 06 14
tel.kom.: +48 609 500 076
e-mail: j.bryl@prominent.pl
     
Technical Manager (Prokurent Spółki):    
Krzysztof Galar   tel.: 71 398 06 30
tel.kom.: +48 609 500 074
e-mail: k.galar@prominent.pl
     
Manager Chemical Fluid Handling:    
Wojciech Strzałkowski   tel.: 71 398 06 03
tel.kom. : +48 609 500 048
e-mail: w.strzalkowski@prominent.pl
     
Specjalista ds. Systemów Uzdatniania Wody:    
Monika Kubasiewicz-Ponitka   tel.: 71 398 06 11
tel.kom. : +48 727 50 52 52
e-mail: m.kubasiewicz@prominent.pl
     
Kierownik Serwisu:    
Krzysztof Karkosza   tel.: 71 398 06 19
tel.kom.: +48 604 630 008
e-mail: k.karkosza@prominent.pl
     
Dział Techniczno-Handlowy:    
Grzegorz Kroluk   tel.: 71 398 06 16
e-mail: g.kroluk@prominent.pl
     
Dział Fakturowania i Logistyki:    
Dorota Polańska   tel.: 71 398 06 15
tel.kom.: +48 727 505 250
e-mail: d.polanska@prominent.pl
     
Serwis:    
Tomasz Marcinkowski   tel.: 71 398 06 07
e-mail: t.marcinkowski@prominent.pl
     
Marian Olszewski   tel.: 71 398 06 09
faks: 71 398 06 29
tel.kom.: +48 609 500 083
e-mail: m.olszewski@prominent.pl
     
Leszek Krajewski   tel.: 71 398 06 18
tel.kom.: +48 609 500 091
e-mail: l.krajewski@prominent.pl
     
Tomasz Kozak   tel.kom.: +48 782 505 054
e-mai: t.kozak@prominent.pl
     
Specjalista d/s Montażu Instalacji:    
Witold Nizio   tel: 71 398 06 04
e-mail: w.nizio@prominent.pl
     
Magazyn:    
Paweł Pięta   tel.: 71 398 06 12
e-mail: p.pieta@prominent.pl
     
Kadry i Księgowość:    
Joanna Stadnik   tel.: 71 398 06 02
e-mail : j.stadnik@prominent.pl
     
Dział Informatyczno-Dokumentacyjny:    
Szymon Nowak   tel.: 71 398 06 25
tel.kom.: 607 300 900
e-mail: s.nowak@prominent.pl
     

Biura informacyjne firmy:

   
Siemianowice Śląskie:    
Marek Jasica   tel.kom.: +48 609 500 068
faks: 71 398 06 29
e-mail: m.jasica@prominent.pl
     
Poznań:    
Wiesław Chlebosz   tel.kom.: +48 668 110 400
faks: 71 398 06 29
e-mail: w.chlebosz@prominent.pl
     
Piotrków Trybunalski:    
Zbigniew Ludwiczak   tel.kom.: +48 609 500 073
faks: 71 398 06 29
e-mail: z.ludwiczak@prominent.pl
     
Toruń:    
Mariusz Romanowski   tel.kom.: +48 668 110 800
faks: 71 398 06 29
e-mail: m.romanowski@prominent.pl
     
Południowy-Wschód:    
Tomasz Zych   tel.kom.: +48 727 505 256
faks: 71 398 06 29
e-mail: t.zych@prominent.pl
     
     
     
     
Olsztyn    
Marcin Karczewski   tel.kom.: +48 609 000 191
faks: 71 398 06 29
e-mai: m.karczewski@prominent.pl