Kompletne i

Kompletne i "szyte na miarę"

Czy zamierzają Państwo zoptymalizować lub zautomatyzować istniejące aplikacje, na przykład w celu redukcji zużycia chemikaliów? Może chcieliby Państwo neutralizować ścieki zgodnie z obowiązującymi przepisami, w sposób zautomatyzowany, z ciągłym pomiarem parametrów? Czy chcieliby Państwo precyzyjnie dozować chemikalia w ramach złożonych procesów i sterować i monitorować dozowanie poprzez jednostkę centralną (PLC)? Jeśli poszukują Państwo czegoś więcej niż „tylko” pompy dozującej, sondy pomiarowej, regulatora czy generatora dwutlenku chloru - my możemy w tym pomóc!

Poszukiwanie optymalnego rozwiązania nie kończy się na wyborze „właściwego” komponentu, np. pompy dozującej, sondy pomiarowej czy regulatora. Dopiero   dopasowanie i  „zgranie” wszystkich elementów, tak aby mogły one ze sobą perfekcyjnie współpracować, da gwarancję uzyskania najlepszego rezultatu. Chętnie w tym Państwu pomożemy.

Koncentrowanie się tylko na jednym z naszych produktów, podczas gdy chodzi o zoptymalizowanie i zautomatyzowanie procesów, np. neutralizacji     ścieków, dezynfekcji wody pitnej lub dozowania inhibitorów korozji do obiegu chłodniczego, okazuje się  bardzo często co najwyżej półśrodkiem.  Posiadając ponad 40-letnie doświadczenie w technice dozowania i uzdatniania wody, gotowi jesteśmy Państwu więcej zaoferować niż tylko pojedyncze produkty.

Aplikacje mogą być bardzo złożone. Na jakość i efektywność procesów wpływa ilość i różnorodność występujących współzależności pomiędzy niezbędnym komponentami, takimi jak: pompy dozujące, sondy pomiarowe, urządzenia pomiarowo-regulacyjne,  także w sposób znaczący, zastosowane układy hydrauliczne.

Osiągnięcie idealnych rezultatów, zależy nie tylko od doboru komponentów z uwzględnieniem  takich parametrów jak: przeciwciśnienie, przepływ, temperatura, zakres pomiarowy, czy odporność chemiczna. Dopiero optymalne dopasowanie wszystkich komponentów, ich właściwie połączenie ze sobą, czasem również  z nadrzędną jednostką sterującą, jak również uwzględnienie wszelkich możliwych zakłócających czynników zewnętrznych, gwarantują oczekiwane rezultaty.

Nasi specjaliści dysponują nie tylko szczegółową wiedzą w zakresie produktów, lecz także niezbędną wiedzę w dziedzinie: chemii, hydrauliki (mechanika płynów), technice pomiarowo-regulacyjnej, mikrobiologii oraz innych, niezbędnych do rozwiązywania Państwa problemów aplikacyjnych.

Korzyści dla Państwa: dostawa kompletnego rozwiązania z jednego źródła, na życzenie razem z montażem i uruchomieniem. Prościej być nie może! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie różnych aplikacji.

Print this page